Hakkımızda

Baskı Gelsin

Gölge Dijital , 10 yılı aşan üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren dijital baskı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Dijital Baskı çerçevesinde,siyah-beyaz baskı,dijital renkli baskı,iç-dış mekan baskı, uv baskı,grafik tasarım,rollup,örümcek stand baskı,ofis ve kırtasiye malzemeleri işini yapmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dijital baskı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.

Promosyon ve hediyelik ürün çeşitlerimizde Gölge Dijital ve e-ticaret sitemiz olan www.baskigelsin.com ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Gölge Dijital, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.